MÖBLER / Soffor / Soffa 14204459
nr 1420 4459
Soffa
skinn, Chesterfield, Proveniens Hotel Diplomat, tidigt 1900-tal. Längd: 190
Utrop:
2.600 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 27 september 2021
kl 19:41:05
2.000 kr
2.600 kr
Soffa
nr 1420 4459
Soffa
Utrop: | 2.600 kr |
Såld: | 2.800 kr |
måndag 27 september 2021 |